Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Top 10 produktów

  Jak stosować Ekstrakt z bluszczu na cellulit - jeszcze raz

  Strona głównaAktualnościJak stosować Ekstrakt z bluszczu na cellulit - jeszcze raz

  wielkość tekstu:A | A | A

  Witam serdecznie

  Otrzymałam wiele pytań: Jak stosować Ekstrakt z bluszczu na cellulit i jak często?
  Odpowiedziałam już kilkadziesiąt razy na e-mail i na FB dlatego postanowiłam napisać to w aktualnościach. Sposób jest "przećwiczony" przez kilkadziesiąt osób i oczywiście również przeze mnie. Ta metoda daje najlepsze rezultaty i jest najbardziej efektywna tak pod względem osiągniętego efektu, jak i pod kątem finansowym. Ekstrakt z bluszczu na cellulit stosuję przez 3 miesiące, a później 2-4 tygodnie przerwy. 100 ml Ekstraktu z bluszczu na cellulit wystarcza mi na około 4 tygodnie.

  W takim razie zaczynam:
  Ja zawsze "przed" biorę prysznic i miejsca na ciele z cellulitem masuję dość twardą szczotką lub rękawiczką Kessa. Ja lubię gorący prysznic więc przy okazji nagrzewam skórę. Jeśli nie lubisz gorącej wody to chociaż przed samym wyjściem ogrzej uda i pośladki gorącą wodą. Oczywiście kąpię się minimum dwa razy dziennie ale Ekstrakt z bluszczu na cellulit stosuję tylko wieczorem ale można dwa razy dziennie wtedy, kiedy nawilżasz skórę. Ja po prostu już nie mam widocznego cellulitu więc robię to dla podtrzymania efektu bo mam takie genetyczne uwarunkowania, które powodują szybkie powstawanie cellulitu pomimo tego, że nie mam dużej tkanki tłuszczowej pod skórą.

  Po osuszeniu się ręcznikiem (pośladków i ud nie wycieram lub wycieram delikatnie) wlewam na dłoń balsam do ciała, następnie dodaję kilkanaście kropelek Ekstraktu z bluszczu na cellulit, mieszam palcem na dłoni i zaczynam mocne wcieranie. Niektórzy mieszają od razu ekstrakt z bluszczu z balsamem w butelce ale jeśli mamy gęsty balsam to dobre  wymieszanie jest po prostu bardzo trudne czy wręcz niemożliwe do zrobienia.

  Najważniejsza jest sumienność i wytrwałość - każdy dzień bez pogromcy cellulitu to stracony dzień :)

  Dlaczego twarda szczotka czy rękawica i gorąca woda? W sumie to logicze. Jeśli trzemy skórę i ją podgrzewamy to znacząco zwiększamy ukrwienie skóry i pory skóry się rozszerzają. Po takim zabiegu balsam z moim progromcą cellulitu wchłonie się szybciej i głębiej wejdzie w skórę, przez co będzie działał dłużej, a co za tym idzie lepiej. Nie wytrzemy balsamu z ekstraktem z bluszczu w pościel czy dres - szybko i efektywnie zostanie wchłonięty przez skórę.

  Starałam się to napisać w miarę zwięźle i sensownie.
  Za pozytywne komentarze odnośnie preparatu Pogromca cellulitu Ekstrakt z bluszczu bardzo dziękuję.

  Zapraszam do opisu produktu - Pogromca Cellulitu - Ekstrakt z bluszczu - Kliknij 

  Przy okazji zestaw na zmarszczkiKuracja przeciwzmarszczkowa - Ziołowy Kuferek - ziołowe kosmetyki poprawiające życie i urodę (ziolowykuferek.pl)
   

  Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości w stosowaniu.
  Izabela Cieszyńska

  czytano: 32565 razy

  autor: Ziołowy Kuferek Izabeli Cieszyńskiej

  data dodania: 2020-12-09 06:03:42

  Strona główna

  Kontakt

  Ziołowy Kuferek
  42-575 Strzyżowice
  ul. 1 Maja 86
  tel: +48 502 589 189
  e-mail: biuro@ziolowykuferek.pl

  Ziołowy Kuferek - naturalne zwalczanie cellulitu, zmarszczek i nadwagi.

  Wersja mobilna