Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Top 10 produktów

  Kuracja przeciwzmarszczkowa

  Strona głównaAktualnościKuracja przeciwzmarszczkowa

  wielkość tekstu:A | A | A

  Witam

  Jest wiele kremów przeciwzmarszczkowych ale mi po prostu nie podoba się ich skład. Krem przeciwzmarszkowy, który kupimy w jakiejś drogerii zazwyczaj zawiera bardzo dużo mocnej chemii, która powoduje szybki ale krótkotrwały efekt. Moja skóra, po takich preparatach czy kremach na zmarszczki, zazwyczaj była podrażniona lub bardzo tłusta. Porownywałam się wtedy do cioci, która miała 70 lat i zawsze cała twarz się jej świeciła od nadmiaru kremu w którym było najwięcej wazeliny. Do tego były jeszcze takie dwa okrągłe rumieńce na policzkach zrobione chyba szminką. Wątpię żeby takie natłuszczanie pomagało na zmarszczki.

   

   

   

  Produkty


  Puder do mycia twarzy UNI seria skinline 75g - Ziołowy Kuferek - ziołowe kosmetyki poprawiające życie i urodę (ziolowykuferek.pl)

  Hydrolat czeremchowy - Ziołowy Kuferek - ziołowe kosmetyki poprawiające życie i urodę (ziolowykuferek.pl)

  Hydrolat z igieł świerku - Ziołowy Kuferek - ziołowe kosmetyki poprawiające życie i urodę (ziolowykuferek.pl)

  Hydrolat z Jałowca - Ziołowy Kuferek - ziołowe kosmetyki poprawiające życie i urodę (ziolowykuferek.pl)

  W takim razie do celu. To co można zrobić ze zmarszczkami totalnie naturalnymi preparatami, beż żadnej chemii to używanie Hydrolatu z czeremchy i Pudru do mycia twarzy.
  Hydrolat z czeremchy ma bardzo mocne właściwości przeciwzmarszczkowe. Skład i działanie opisany jest w produkcie Hydrolat z czeremchy.

  Miałam już kilkaset zapytań jak używać Hydrolatu z czeremchy więc opiszę tutaj najbardziej efektywne sposoby.

  Sposób nr 1
  Rano biorę prysznic ale nie myję wtedy twarzy. Oczywiście płukam ją wodą ale nie używam żadnych środków myjących. Następnie, po prysznicu, wsypuję na dłoń Puder do mycia twarzy, dodaję do niego Hydrolat z czeremchy w takiej ilości, która pozwala zrobić z Pudru do mycia twarzy pastę. Następnie myję tą pastą twarz i szyję. Zazwyczaj mocno wcieram pastę. Tego rodzaju maseczkę zostawiam na twarzy i czekam kilka minut. Jeśli puder został dobrze wtarty to przez ten czas można wykonywać inne czynności. Po tych kilku minutach (4-5 minut), spłukuję twarz letnią wodą. Robię tak rano i wieczorem przed pójściem spać.

  Oczywiście osoby, które się codziennie malują mogą spokojnie po spłukaniu i osuszeniu twarzy zabrać się za makijaż czy zastosowanie innych kosmetyków.
  Pudrem do mycia twarzy z Hydrolatem z czeremchy nie ma sensu zmywać makijażu.

  Dodatkowo w ciągu dnia można wcierać Hydrolat z czeremchy w miejsca gdzie powstają zmarszczki Ja nie używam do tego wacika bo wtedy są duże straty hydrolatu (więcej zostaje na waciku niż na twarzy).

  Sposób nr 2
  Moim zdaniem ten sposób jest po prostu szybszy i bardziej efektywny.
  Wchodzę pod prysznic i płukam twarz. Następnie Puder do mycia twarzy daję na dłoń, dodaję Hydrolatu z czeremchy, robię pastę na dłoni, myję twarz i szyję uzyskaną pastą. Następnie biorę prysznic ale uważam żeby nie spłukać pasty. Prysznic trwa kilka minut więc pod koniec po prostu spłukuję twarz razem z resztą ciała.
  I kolejny bonus z mycia twarzy pod prysznicem - jeśli zostanie nam trochę pasty to możemy go wetrzeć w resztę ciała - ja wcieram w klatkę piersiową.
  Dlaczego ten sposób jest bardziej efektywny? Bo pod prysznicem jest duża wigotność powietrza i Puder do mycia twarzy po prostu nie wyschnie. Trzeba tylko uważać na puder (opakowanie) żeby nam nie zamókł.

  Dlaczego używam mojego Pudru do mycia twarzy i czemu przynosi to lepszy efekt niż stosowanie samego Hydrolatu z czeremchy?

  Po prostu mój Puder do mycia twarzy delikatnie złuszcza martwy naskórek, co powoduje, że Hydrolat z czeremchy w większej ilości i szybciej dostaje się do skóry. Proszę przeczytać o właściwościach mojego pudru - Puder do mycia twarzy UNI seria skinline 75g - Ziołowy Kuferek - ziołowe kosmetyki poprawiające życie i urodę (ziolowykuferek.pl)

  Opakowanie pudru i Hydrolatu z czeremchy powinno wystarczyć na około 4 tygodnie stosowania.

  Moim zdaniem to połączenie to najlepszy naturalny preparat przeciwzmarszczkowy i jest zdecydowanie lepszy od tych nienaturalnych, chemicznych kremów na zmarszczki.

  Opis Pudru do mycia twarzy pod linkiem. 

  Pozdrawiam
  Izabela Cieszyńska

  P.S.

  Dlaczego nie jest to jeden produkt czyli czemu Puder do mycia twarzy nie jest połączony od razu z Hydrolatem z czeremchy i sprzedawany jako pasta/maseczka? Jeśli połączyłabym od razu puder z hydrolatem to musiałabym użyć chemii do zakonserwowania takiego zestawu. A, że w moich preparatach nie chcę chemii, która niszczy aktywne substancje roślinne to niestety trzeba mieszać nad dłoni zaraz przed użyciem. I właśnie dlatego te sklepowe preparaty na zmarszczki, cellulit czy cerę nie działają tak jak trzeba.

  Sama produkcja pudru eliminuje jakikolwiek kontakt z metalem bo gdybym użyła metalowego wirnika, łyżki to zabiłabym działanie białej glinki, a w ekstrakcie z bluszczu na cellulit metalem zabiłabym witaminę C, która odpowiada częściowo za naturalną konserwację ekstraktu z bluszczu. Dlatego mieszanie odbywa się za pomocą ceramicznych urządzeń - nawet śrubki i nakrętki są ceramiczne.

  Dbam o każdy szczegół żeby preparat na zmarszki działał z maksymalna mocą.
   

   

  czytano: 29145 razy

  autor: Ziołowy Kuferek Izabeli Cieszyńskiej

  data dodania: 2020-12-11 16:51:00

  Strona główna

  Kontakt

  Ziołowy Kuferek
  42-575 Strzyżowice
  ul. 1 Maja 86
  tel: +48 502 589 189
  e-mail: biuro@ziolowykuferek.pl

  Ziołowy Kuferek - naturalne zwalczanie cellulitu, zmarszczek i nadwagi.

  Wersja mobilna