Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Top 10 produktów

  PUDRY DO MYCIA TWARZY

  Strona głównaPUDRY DO MYCIA TWARZY

  Prawidłowe mycie jest podstawą pielęgnacji cery i ciała.

  Dlatego tak ważny jest wybór produktów do oczyszczania twarzy. Nasze pudry opierają się w 100% na naturalnych składnikach w formie sypkiej. Pudry te nie wymagają formulacji wodnej dzięki czemu nie wymagają żadnych konserwantów.

  Clenasery pudrowe dedykowane są dla praktycznie każdego rodzaju cery. W swojej ofercie uwzględniamy problemy z cerą: naczyniową, trądzikową, suchą, przetłuszczającą się, cerą cienką, która przychodzi z wiekiem. Każdy oferowany puder do mycia twarzy jest odpowiednio opisany, co powinno ułatwić dobór najlepszej mieszkanki dla danej cery i jej wieku.

  Każdy puder zapakowany jest w wygodnym pojemniku z sitkiem, który ułatwia higieniczną aplikację i zapobiega dostawaniu się wilgoci. Nie stosujemy opakowań, które są szkodliwe (PET). Nasze pudry dostarczane są w opakowaniach PP i HDPE.

  Oferowane pudry nie uszkadzają bariery lipidowej skóry, a co za tym idzie nie mają bardzo mocnego stopnia oczyszczania. Nie nadają się do zmywania makijażu, mocny zabrudzeń cery. Natomiast są idealne do stosowania rano gdy podczas snu nasza skóra wydziela naturalne substacje ochronne, natłuszczające, które inne, bardziej agresywne środki do mycia niepotrzebnie usuwają. Po wieczornym, mocnym oczyszczaniu twarzy nie powinno stosować się innych mocno myjących środków - dlatego rano, pudry do mycia twarzy są idealnym rozwiązaniem.

  Po pierwszym porannym użyciu Twoja cera będzie idealnie gładka i aksamitna w dotyku - gwarantujemy!
  Poleć mężowi po goleniu.

  Strona główna

  Kontakt

  Ziołowy Kuferek
  42-575 Strzyżowice
  ul. 1 Maja 86
  tel: +48 502 589 189
  e-mail: biuro@ziolowykuferek.pl

  Ziołowy Kuferek - naturalne zwalczanie cellulitu, zmarszczek i nadwagi.

  Wersja mobilna