Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Top 10 produktów

  Olej z czarnuszki - działanie na choroby

  Strona głównaAktualnościOlej z czarnuszki - działanie na choroby

  wielkość tekstu:A | A | A

  Olej z czarnuszki – działanie wewnętrzne

  Olej z czarnuszki jest jednym z nielicznych leków mających zastosowanie w zwalczaniu chorób autoimmunologicznych – cukrzyca, reumatyzm, toczeń, pokrzywka, atopowe zapalenie skóry. Przeciwdziała cukrzycy obniżając poziom glukozy (działanie zbliżone do meforminy). Zawarty w oleju z czarnuszki tymochinon znacząco wzmacnia aktywność układu odpornościowego dlatego, że tymochinony wydzielają się z żółcią, potem i wydychanym powietrzem działając antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo więc docierają praktycznie do całego ciała i wszystkich narządów.

  Najważniejszym i najbardziej istotnym składnikiem oleju z czarnuszki jest alfa-hederyna, która skutecznie niszczy komórki nowotworowe! I robi to bardzo skutecznie! Po prostu codziennie trzeba spożywać świeży olej z czarnuszki, żeby likwidować wszelkie gniazda powstawania komórek rakowych.

  Olej z czarnuszki działa przeciwalergicznie (przeciw histaminowo). Olej ten łagodzi znacząco wzdęcia, poprawia trawienie i reguluje wypróżnienia.
  Olej z czarnuszki wspomaga pracę wątroby zwiększając produkcję żółci. Bardzo mocno pobudza przemianę materii.
  Jednym z istotniejszy działań jest działanie przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe (zabija również owsiki i tasiemce).
  Świeży olej z czarnuszki działa przeciwzakrzepowo i przeciwzawałowo (hamuje agregację krwinek) – poprawia przepływ krwi w żyłach – udrażnia żyły. Olej ten zmniejsza stres oksydacyjny – przywraca prawidłowe tętno i ciśnienie krwi.

  Spożywanie oleju z czarnuszki rozszerza oskrzela przez co zapobiega objawom astmy.

  Nasz olej z czarnuszki, dzięki temu, że jest tłoczony pod zamówienie, jest niefiltrowany, zawiera naturalny, mocny osad, co powoduje, że zawiera wszystkie lecznicze białka, minerały oraz olejki eteryczne, które są zawarte w naturalnych, nieprzetworzonych nasionach czarnuszki.

  Olej z czarnuszki bardzo szybko traci swoje cenne walory (światło, temperatura, czas) dlatego kupowanie w sklepach, które tłoczą je przemysłowo i są dostępne w e-sklepach lub marketach nie ma po prostu sensu. Często czytamy o tym, że olej z czarnuszki może zawierać: sezam, soję, orzechy ziemne, arachidowe itd., itp., świadczy o tym, że oleje są tam produkowane na skalę masową, a tłocznie nie są czyszczone bo przecież jak olej z czarnuszki może zawierać sezam czy soję…

  Jeśli zamówisz ten olej u nas to specjalnie dla Ciebie wytłoczymy zamówioną ilość w czystej, zdezynfekowanej tłoczni. Być może poczekasz dłużej ale masz gwarancję totalnie świeżego oleju i 100% jego właściwości, których oczekujesz.
  Wierzymy w siłę roślin ale wiemy ile tracą przy masowej produkcji. Produkt przetworzony, magazynowany nie będzie miał takich właściwości. Jesteśmy manufakturą.

  Skład:
  Saponiny, oleje eteryczny (odkaża), tymochinon, politymochinon, kwertycyna, kemferol, aminokwasy waliny, alkaloidy, kwas gamma-linolenowy (GLA), witamina F, witamina E, witamina K, fitosterole. To główne składniki oleju z czarnuszki.

  LINK DO PRODUKTU Olej z czarnuszki zimnotłoczony 100ml pod zamówienie - KLIKNIJ TUTAJ

  czytano: 5697 razy

  autor: ziolowykuferek.pl

  data dodania: 2019-11-22 23:27:24

  Strona główna

  Kontakt

  Ziołowy Kuferek
  42-575 Strzyżowice
  ul. 1 Maja 86
  tel: +48 502 589 189
  e-mail: biuro@ziolowykuferek.pl

  Ziołowy Kuferek - naturalne zwalczanie cellulitu, zmarszczek i nadwagi.

  Wersja mobilna