Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Zarejestruj się / Zaloguj
  Top 10 produktów

  Ekstrakt z bluszczu - pogromca cellulitu

  Strona głównaAktualnościEkstrakt z bluszczu - pogromca cellulitu

  wielkość tekstu:A | A | A

  Cellulit nie jest już problemem - na zdjęciu ja - Izabela. Zdjęcie zrobione w 2020 roku, mam 43 lata.
   
  Zakończyłam przygotowanie ekstraktu z bluszczu, który jest totalnym niszczycielem cellulituekstrakt antycellulitowy jest już gotowy do użycia.
  Ekstrakt antycellulitowy z bluszczu dostępny jest tutaj - KLIKNIJ. W żadnym miejscu nie dostaniesz tak skondensowanego ekstraktu w tej cenie - robię go po prostu dla siebie.

   
  To najlepszy preparat na cellulit, jakiego kiedykolwiek używałam, a używałam wiele różnych preparatów bo mam 43 lata i tendencje do cellulitu.
  Efekty na moim zdjęciu, które oczywiście nie było retuszowane i zostało zrobione telefonem przez mojego męża u nas w szkółce roślin podczas pracy w gorące, letnie dni 2020 roku.
   
  Praktycznie we wszystkich drogich preparatach na cellulit znajduje się ekstrakt z bluszczu ale jego ilość jest minimalna ze względu na długotrwały proces przygotowania i koszt produkcji (żeby działał przygotowanie bluszczu musi być ręczne).
   
  Ekstrakt z bluszczu, który zrobiłam jest tak skondensowany, że można dolać do balsamu czy żelu maksymalnie do 10%. Czyli w 100 ml balsamu może być maksymalnie 10 ml ekstraktu z bluszczu. Ekstrakt ma zawiesinę (pomimo filtrowania) dlatego, że nie chcemy go pozbawiać chlorofilu, który też jest niezbędny do dobrego działania ekstraktu z bluszczu. Dlatego też przed dodaniem go do balsamu czy żelu mocno wstrząśnij buteleczką z ekstraktem.

  Czy ten antycellulitowy ekstrakt zadziała na Ciebie? Zadziała i to na pewno ale musisz go stosować po każdej kąpieli niezależnie od tego czy Ci się chce czy nie. Najlepiej stosować rano i wieczorem czyli dwa razy dziennie.
   
  Skład: zmikronizowane liście bluszczu, woda, gliceryna, chlorek sodu, sześciowodny chlorek wapnia, chlorek potasu, kwas l-askorbinowy (witamina C), phenoxyethanol.
  Skład jest taki dlatego, że w środowisku lekko słonym substancje czynne (te, które rozpuszczają się w wodzie), zawarte w bluszczu efektywniej przechodzą do wody.
   
   
  Polecam
  Izabela Cieszyńska
   

  czytano: 11037 razy

  autor: Ziołowy Kuferek Izabeli Cieszyńskiej

  data dodania: 2020-09-18 18:29:52

  Strona główna

  Kontakt

  Ziołowy Kuferek
  42-575 Strzyżowice
  ul. 1 Maja 86
  tel: +48 502 589 189
  e-mail: biuro@ziolowykuferek.pl

  Ziołowy Kuferek - naturalne zwalczanie cellulitu, zmarszczek i nadwagi.

  Wersja mobilna